Produkta apraksts

1. Pārskats

6Router Ir WSN2530DK 6Lowpan Izstrādes Komplektu (sk. sīkāk: iotdev.net ) atbalstīt vārti (vai edge maršrutētāji), kas darbojas kā 6Lowpan Tīkla RPL Saknes Mezglu, kas uzsāk un vada visu 6Lowpan Tīklā, un būs 6Lowpan Tīkla IPv6 Protokola konvertācijas uz IPv4 Realizācija NAT64 Pārvērš IPv6 adreses ir piesaistītas ostas vārtiem, atkārtoti tādā pašā veidā IPv4 Adrese (līdzīgi LAN sērfošanu) NPM To sauc arī par NAT44 ), izmantojot Ethernet pārraide uz datoru tīklu, īstenojot 6Lowpan Tīkla piekļuve Internetam, lai 6Router Ir attīstības 6Lowpan nepieciešams ierīce ar bezvadu tīklu.

6router jā 6Lowpan galvenā aprīkojuma lietiskā Interneta IPv6 un IPv4 svarīgo lomu savstarpējas izmantojamības ir saprast, sensoru datus, Web Pārlūkprogrammas displejs, tālvadības pults un citus nepieciešamos rīkus, stingri ieteicams iegādāties WSN2530DK Nopirkt un iegādāties laika 6router Vārti.

2. Struktūra un īpašības aparatūras

Ar 6Router attēlā ir parādīts, kā parādīts attēlā.

6Router apvieno CC2530 bezvadu modulis, 3dBi antenas, vārti šasijas, virtuālo seriālo portu, Ethernet ports, 2 pogas, 3 LED apgaismojums, un viena USB datu līnijas un 1,5 metru kabeļu.

6Router malas maršrutētāju (vai vārtejas), kas, pamatojoties uz pieteikumu par lietiskā Interneta 6Lowpan Protokola maršrutētāja, tas integrētu 6Lowpan Radiofrekvenču saskarne un Ethernet interfeisu, uzsākta 6Lowpan Bezvadu tīklam, tīkla pārvaldību, NAT64 Pārveidošanas un citas funkcijas, ir realizēta 6Lowpan Tīkla ērti un ātri piekļūt IPv4 pamata aprīkojums no Interneta.

6Router galvenās funkcijas un funkcijas maršrutētāju:

Multi interface Tā apvieno Ethernet ports un radio frekvences interfeisu. Tīkla porta var izveidot savienojumu ar lokālo tīklu vai bezvadu maršrutētāja savienojumu ar datoru tīklu, izveidojiet Interneta savienojumu un radiofrekvenču saskarni izmanto, kā saskarne. 6Lowpan Bezvadu tīkla RPL Saknes Mezgli ir atbildīgi par komunikāciju ar bezvadu ad-hoc tīklos, kas tiek izmantots, lai iniciētu ad hoc tīklu, tīkla pārvaldības un tīkla uzturēšanu.

Atvērt standarta līgums : 6Router pamatā Contiki sistēma ir izstrādāta, un piešķir ar 802.15.4 , 6Lowpan , RPL , UDP , CoAP , IPv4 , IPv6 Protokolu specifikācija, lietotājs var sadarboties WSN2530DK Attīstības komplektu, izmantojiet Contiki attīstību programmatūras, var un 6Router Nē-slots kopīga

NAT64 kā divvirzienu protokola konversija: sapratu, NAT64 kā mehānisms, lai IPv6/6 lowpanandipv4 protokola pārveidi, un realizēt līdzīgu NAT mehānisms lokālo tīklu (LAN), IPv6 adresi kartēšanas ostas numurs, atrisināt problēmu nepietiekama IPv4 adresi. Kad 6Lowpan mezglu piekļūst Internetam, tas nosūta 6Lowpan ziņu, sasniedz saknes mezglu edge (router), pārvērš IPv4 ziņu un adreses adresi kartēšana, Ethernet savienojumu ar Internetu. Kad ārējam tīklam piekļūst 6Lowpan tīklu, šie dati ir nosūtīti, lai konkrētā ostā, no malas maršrutētāju, kas ir atrisināts konkrētu galamērķi IPv6 adresi saskaņā ar pieslēgvietu, un bezvadu multi-hop tiek nosūtīts uz galamērķa mezglu.

Nulles konfigurācijas: par Ethernet terminal, 6Router ir iebūvēts DHCP funkciju, tik ilgi, kamēr tīkla līnijas ir savienotas, tīkla adreses var tikt automātiski iegūta, un tīklā, var tikt automātiski izveidots savienojums bez manuālu konfigurāciju. Radio frekvences, RPL Sakņu sadales tīkla adreses prefikss automātiski, mezglu saskaņā ar prefiksu automātiski ģenerē IPv6 adrese, un automātiski ģenerēts, lai Saknes mezglu maiņu, manuāla konfigurēšana, var automātiski tīklu. Nulles konfigurācija nodrošina, ka 6Router ir viegli izmantot.

Zemas izmaksas: 6 CC2530 un Ethernet mikroshēma, kas tiek izmantots maršrutētājs, sūtījumu tirgū ir ļoti liela, cena ir zema, piegādes pietiekama, visaptveroša plāna gadījumā apmierinātu pieprasījumu, produkta cena ir zema, izmaksu efektīvu, piemērots popularizēšanu un programmu plašā mērogā.

Atkļūdošanas ērtības: iebūvētais USB virtuālo seriālo portu var izmantot kā seriālā porta drukāt atkļūdošanas un statusu, lai pārbaudītu statusu vārti. No otras puses, enerģijas piegādes ceļš caur USB, atrisināt barošanas problēmu;

Elastīgs barošanas avots: 6 maršrutētāju interfeisu, strāvas blokiem ar miniusb DC 5 v barošanas, var tieši ievietot datora barošanas pa vadiem, jūs varat arī izmantot 5 v barošanas, elektroapgādes, mobilo telefonu lādētāji, vai lietot ir ļoti ērti un humanization;

  • Veids: Bezvadu
  • Veida: Ārējās
  • Pārraides Ātrums: .
  • Zīmola Nosaukums: KEFU

  • Vienības Veids: gabals
  • Iepakojuma Lielums: 20cm x 15cm x 10cm (7.87in x 5.91in x 3.94in)
  • Iepakojuma Svars: 1.0kg (2.20lb.)

SKU: k182

Saistītie Produkti

Piegāde par brīvu

Vispasaules piegāde

Atbalsts 24/7

augša Pakalpojums

Naudas atgriezšana moneyback

Atgriešanās Apmaiņa

Dāvanas

Prēmijas