Sākas Krosa komisijas sapulču sezona

Oktobrī LAF Krosa komisijas sacensību rīkotāji un sportisti tiek aicināti uz tikšanos ar komisijas padomes pārstāvjiem, lai kopīgi veidotu nākamā gada aktivitātes pēc iespējas kvalitatīvākas un aizraujošākas. Rīkotāju sapulce notiks 16. oktobrī, bet sportistu tikšanās – 26. oktobrī.

Sacensību organizatoru sapulce notiks 16. oktobrī Rīgā, Latvijas Automobiļu federācijas telpās. Uz šo pasākumi aicināti ierasties visi nākamā gada sacensību rīkotāji, lai apspriestu aktuālo sacensību rīkošanas niansēs, kā arī iezīmētu nākamā gada sacensību kalendāru aprises

Savukārt 26. oktobrī Krosa komisijas sportistu sapulce norisināsies Biķernieku trases ofisa ēkā. Pulcēšanās norisināsies visas dienas garumā, taču laiks būs sadalīts katrai no trim pamatdisciplīnām atsevišķi. Pl.11:00 sāksies sapulce Folkreisa braucējiem, pl.13:00 – autokrosa braucējiem, bet pl.15:00 – rallijkrosa braucējiem.

Līdz sapulcei veicami arī mājas darbi, ja ir vēlme iesaistīties procesu virzīšanā. Līdz 15. oktobrim uz e-pastu autokross@laf.lv var iesūtīt priekšlikumus nākamā gada sezonai. Līdz sportistu sapulcei padome tos izskatīs un iekļaus nākamā gada nolikumu projektos.